FacebookПідписатися на RSS

Робота учня 11 класу "Веб-портал до 200-річчя народження Тараса Шевченка"
Автор Троць Ігор

З Кобзарем у серці....

19 лютого 2014 року в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Рожище відбулася районна виставка декоративно-вжиткового мистецтва «З Кобзарем у серці». Роботи представлені в 2 номінаціях: «Декоративно-вжиткове мистецтво» та «Образотворче мистецтво». На виставку представили роботи учні та педагоги ЗНЗ, гуртківці БДТ. У номінації «Декоративно-вжиткове мистецтво» учасники представили 36 робіт, у номінації «Образотворче мистецтво» - 50 робіт./Files/images/657.jpg
На огляд були подані роботи різні за технікою виконання: вишивка – портрети Шевченка:художнє набивання на тканині, вишивка бісером, вишите панно, цитати з творів Шевченка, вишивка стрічкою, малюнок на склі, композиції до творів Шевченка, пірографія.
У номінації «Образотворче мистецтво» подані роботи розкривають зміст творів Шевченка. Різна техніка виконання малюнків, а саме: фарбами, кольоровими олівцями, графічні роботи, гуашшю. В основі малюнків – герої із поем Кобзаря.
Дані роботи засвідчують міжпредметний зв'язок літератури та образотворчого мистецтва.

Переможців районної виставки декоративно-вжиткового мистецтва «З Кобзарем у серці» уже визначено та уже підготовлені грамотами відділу освіти райдержадміністрації, а саме їх заслуговують

у номінації «Декоративно-вжиткове мистецтво» Малиш Марія Сергіївна, вихованку гуртка «Художній дизайн» Рожищенського БДТ (кер. Шевченко В.Ю.);
у номінації «Образотворче мистецтво» ІІ місце – Прокопович Арсен, учень 4В класу Рожищенського НВК №4 (молодша група);
а у старшій групі ІІІ місце має Тупало Аліна, учениця 7А класу Рожищенського НВК №4.
Щиро дякуємо учням за активну участь та їх вчителям за підготовку до районної виставки образотворчого та декоративного мистецтва, присвяченій 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка «З Кобзарем у серці».

Районний конкурс читців, присвячений 200- річчю від дня народження Тараса Шевченка

/Files/images/124.jpgЗ метою популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення читацьких здібностей і обдарувань серед учнівської молоді 19 лютого 2014 року в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Рожище був проведений районний конкурс читців, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.
Конкурс читців проводився за трьома віковими категоріями.
У конкурсі взяли участь 44 учні. Журі конкурсу відзналчило високий рівень підготовки і виразність читання поезій. Учнів вміли перевтілитися в ролі оповідача, відтворити настрій поезій. Серед них учні Рожищенського НВК №4.

Журі визначили переможців районного конкурсу юних читців у середній групі - ПАВЛЮК ІВАНКА учениця 8-го класу НВК №4, а в старшій РАЙНИШ ЛЕОКАДІЮ, ученицю 9-го класу. Журі має на меті нагородити переможців грамотами відділу освіти райдержадміністрації.
Дуже раді за наших дівчат та горді за них! Так тримати.....

Учні нашого НВК – на шляху до великих відкриттів!

Шестеро учнів нашого НВК мали змогу представити результати своїх наукових досліджень на ІІІ турі обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, який відбувся 9 лютого 2014 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Конкурс дав змогу відкрити нові грані талантів обдарованої молоді. Поєднання навчання з науковою діяльністю – результат творчого пошуку, за яким майбутнє, впевненість у збільшенні інтелектуального потенціалу нашої держави./Files/images/DSC09679.JPGУрочисте засіданням у актовій залі Центру культури та дозвілля на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
Конкурс розпочався урочистим засіданням у актовій залі Центру культури та дозвілля. Члени президії привітали учасників з початком інтелектуального змагання, побажали школярам завзяття у науковій творчості, звершення нових починань, реалізації наукових проектів.

/Files/images/DSC09680.JPGЛяшук Іванна, учениця 9 класу під час захисту наукової роботиУ заході взяли участь близько 500 інтелектуально обдарованих учнів з різних куточків Волинської області, які представляли свої доробки у секціях різного профілю – від гуманітарного до науково-технічного. Дорадно, що учні нашої школи вибороли право бути учасниками конкурсу аж у семи секціях: біології людини, медицини, математики, математичного моделювання, прикладної математики, філософії та журналістики.
Провести науковий експеримент, належно опрацювати відповідну літературу, написати, зрештою, наукове дослідження – лише половина справи. Справжня майстерність юного науковця полягає в успішному публічному захисті. І тут наші дівчатка не поступилися навіть перед учнями ліцеїв та гімназій обласного центру. Більш впевнено, логічно вибудовували свої доповіді досвідчені учасники, одинадцятикласниці, а наші дев’ятикласниці, які вперше на заході обласного рівня, училися, прислухалися, набиралися досвіду участі в дискусії, навиків публічного виступу.

З нетерпінням чекали учасники оголошення результатів. І ось після напруженого дня – названі переможці, кандидати у дійсні члени та дійсні члени Малої академії наук. Схвальні відгуки членів комісії та хороші бали отримали наші учениці, слухачі відділень математики і хімії та біології, - Райниш Леокадія, Кузавка Вікторія та Панасюк Ангеліна. Почесне друге місце зайняла захищаючи роботу з прикладної математики Ляшук Іванна, першість у секції біології людини виборола Шванц Марія, а її однокласниця Войтович Соломія, яка відвідувала стаціонарні секції при обласній МАН, посіла призові місця відразу у двох секціях: перше – у секції філософії та друге – у секції журналістики./Files/images/DSC09684.JPG

Переможених у даному конкурсі немає, тому що знання, здобуті під час роботи над науковим дослідженням, збагатились креативними рішеннями, життєвим досвідом, набули значущості.
Попереду фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту, що відбудеться у квітні - травні 2014 року в Києві. Тому переможці обласного етапу конкурсу, серед яких і наші випускниці Войтович Соломія та Шванц Марія, готуються до нових перемог вже сьогодні. Адже незабаром знову випробовування сили волі, знань та наполегливості. То ж побажаємо нашим дівчатам успіхів на шляху до науки!
Рада шкільного наукового товариства «Еврика»

Наша гордість


22 листопада в Рожищенському НВК №4 був відкритий ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка з метою підвищення загальної мовної культури і в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Шевченк ./Files/images/original-1.jpg
У районному етапі взяли участь 207 учнів. Найкращі результати показали учні Рожищенського НВК №4, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Копачівка, №1, №2 м. Рожище, с. Топільне, тощо
Переможцями II етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка визнано найкращих учнів нашої школи їх буде нагороджено грамотами відділу освіти та заохочувальними призами, а саме:

5 клас – Пархоменко Вікторію Валентинівну,

Вчитель: Царюченко Віта Василівна;

7 клас – Омельчук Катерину Володимирівну, ученицю Рожищенського НВК №4

Вчитель: Янчинська Наталія Василівна;

8 клас – Ткачук Ірину Миколаївну,

Вчитель: Матвійчук Марія Олександрівна;

9 клас – Райниш Леокадію Романівну,

Вчитель: Ковальчук Марія Олександрівна;

11 клас – Шванц Марію Петрівну,

Вчитель: Ковальчук Марія Олександрівна.

Церемонія вручення нагород за підсумками цього конкурсу відбудеться 21 лютого 2014 року в актовій залі Рожищенського НВК №4.

Підсумки ХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

/Files/images/s-img4398.jpg25 листопада в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Рожище урочисто був відкритий ІІ етап XІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. У районному етапі взяли участь 270 учнів. Найкращі результати показали учні ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №2 м. Рожище, Рожищенського НВК №4, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Сокіл, с. Топільне, с. Кременець, с. Ворончин, с. Березолуки, с. Мильськ, с. Щурин, с. Ясенівка, ЗОШ І-ІІ ст. с. Пожарки.
Переможцями II етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика визнано і нагороджено грамотами відділу освіти та заохочувальними призами таких учнів нашої школи:

5 клас – Пархоменко Вікторію Валентинівну,

Вчитель: Царюченко Віта Василівна;

8 клас – Ткачук Ірину Миколаївну,

Вчитель: Матвійчук Марія Олександрівна;

9 клас – Ляшук Іванну Віталіївну,

Вчитель: Матвійчук Марія Олександрівна;

11 клас – Войтович Соломію Тарасівну,

Вчитель: Ковальчук Марія Олександрівна

Друге почесне місце зайняла Дудар Оксана Сергіївна, уч. 3 кл. Рожищенського НВК №4, а третє отримали дівчата -

Малиш Марія Сергіївна, уч.8 кл.

Райниш Леокадія Романівна, уч.9 кл.

Церемонія вручення нагород за підсумками цього конкурсу відбудеться 21 лютого 2014 року в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Рожище.

/Files/images/DSC_1542.jpg/Files/images/school.jpg/Files/images/DSC_1529.jpg

Успіхи наших юних програмістів.

Нещодавно, наказом Волинського облуон №46 від 31.01.2014р. підведено підсумки Волинської інтернет-олімпіади з програмування серед школярів області, яка щорічно відбувається в 1-му семестрі навчального року з метою виявлення обдарованих школярів та підготовки їх до обласних олімпіад. Традиційно школярі району реєструються в ній та розв’язують запропоновані задачі. У 2013 році в ній брали участь учні ЗНЗ I-III ст. c. Кременець, смт.Дубище, ЗОШ №1 м.Рожище, НВК №4, с.Топільно, с.Навіз./Files/images/foto_vesna_2014/20140207145601.jpg

В результаті підведених підсумків в число переможців потрапив учень 11кл. ЗОШ I-III ст. с.Навіз Вітовщик Михайло, за що нагороджений грамотою Волинського облуон.

Така підготовка дала чудові результати – всі заявлені учні для участі в III етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики, що проходила 1-2 лютого 2014р. вибороли призові місця. Це - Хомич Олександр, учень 8 кл. Рожищенського НВК №4 (2-е місце), Вітовщик Михайло – учень 11 кл. ЗОШ I-III ст. с.Навіз (2-е місце) та Дігалевич Юрій (3-е місце). Вітаємо їх із заслуженим успіхом. Також відділ освіти дякує батькам школярів за сприяння і підтримку та вчителям, які систематично працювали задля досягнутого результату – керівникам гуртка програмування, де займались переможці, Герасим’яку В.М. та Ковалюку Ю.В., вчителю інформатики Рожищенського НВК № 4 Тананайко О.Г. та ЗОШ I-III ст. с.Навіз Семашко О.Р.


Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів!/Files/images/foto_vesna_2014/20140207145129.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 833

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.