РАЙОННИЙ ЕТАП ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН У 2017-2018Н.Р. ЗАВЕРШЕНО!

Завершився районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. У 2017-2018 навчальному році учні нашого НВК на цьому етапі здобули 61 призове місце.

Адміністрація НВК дякує всім учням, вчителям, які доклали чималих зусиль у процесі підготовки до інтелектуальних змагань, а батькам учнів – за підтримку!

10 січня розпочнуться олімпіади обласного порядку, на яких район від нашого навчального закладу представлятимуть 14 учасників! Бажаємо учасникам обласного етапу олімпіад наснаги до перемоги, до нових звершень і хороших здобутків на обласному рівні!

Список учнів Рожищенського НВК, які братимуть участь

у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2017-2018 н. р.

№ з/п Прізвище та ім’я учня Предмет Дата олімпіади Вчитель
1 Пархоменко Вікторія Трудове навчання 10 січня Шрай З.С.
2 Омельчук Катерина Правознавство 11 січня Яблонський Ю.М.
3 Синя Тетяна Правознавство 11 січня Яблонський Ю.М.
4 Гайда Валерія Німецька мова 15-16 січня Сасовська Н.М.
5 Синя Тетяна Українська мова і література 16 січня Куденьчук Л.А.
6 Омельчук Катерина Українська мова і література 16 січня Янчинська Н.В.
7 Гнатченко Максим Математика 21 січня Романюк В.Є.
8 Синя Тетяна Математика 21 січня Яручик С.І.
9 Пархоменко Катерина Історія України 24 січня Демкова С.Є.
10 Бродосюк Богдана Біологія 27 січня Демчук М.В.
11 Гнатченко Максим Інформатика 03-04 лютого Кадушкіна Т.П.
12 Римчук Ірина Інформатика 03-04 лютого Кадушкіна Т.П.
13 Синя Тетяна Інформац. технології 10 лютого Кадушкіна Т.П.
14 Гнатченко Максим Інформац. технології 10 лютого Кадушкіна Т.П.

ПРО УЧАСТЬ УЧНІВ НВК У ШКІЛЬНОМУ ЕТАПІ ОЛІМПІАД

З 2 по 20 жовтня згідно наказу № 166 від 25.09.17 року був проведений І етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, у якому виконано 285 робіт учнями 6-11 класів. Найактивнішими були учні 8-х класів. Вони виконали 78 робіт. Найбільшу кількість робіт виконано з природничих дисциплін – 126. 50 учнів НВК стануть учасниками ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін у 118 випробуваннях.

Учасники II етапу Всеукраїнських

олімпіад з базових дисциплін

(в Рожищенському освітньому окрузі) у 2017-2018 н.р.

№з/п Прізвище та ім’я учня Предмет Клас Прізвище, ім’я по батькові вчителя
1. Артемюк Світлана Укр. мова та література 7-А Матвійчук М.О.
2. Дудар Оксана Укр. мова та література 7-А Матвійчук М.О.
3. Повх Анна Укр. мова та література 7-А Матвійчук М.О.
4. Місюрук Христина Укр. мова та література 8-А Ковальчук М.О.
5. Пархоменко Катерина Укр. мова та література 8-А Ковальчук М.О.
6. Синя Тетяна Укр. мова та література 9-Б Куденьчук Л.А.
7. Пархоменко Вікторія Укр. мова та література 9-А Царюченко В.В.
8. Поліщук Анна Укр. мова та література 10 Куденьчук Л.А.
9. Гайда Валерія Укр. мова та література 10 Куденьчук Л.А.
10. Демчук Вікторія Укр. мова та література 10 Куденьчук Л.А.
11. Омельчук Катерина Укр. мова та література 11 Янчинська Н.В.
12. Кочкіна Ірина Укр. мова та література 11 Ковальчук М.О.
13. Зайчик Ілля Математика 6-Б Гузар Л.М.
14. Денисюк Марк Математика 6-Б Гузар Л.М.
15. Шумік Никита Математика 6-А Зелінська Л.М.
16. Зелінська Софія Математика 7-Б Гузар Л.М.
17. Костів Павло Математика 7-Б Гузар Л.М.
18. Кобзар Владислав Математика 8-Б Романюк В.Є.
19. Пархоменко Катерина Математика 8-А Романюк В.Є.
20. Пархоменко Вікторія Математика 9-А Яручик С.І.
21. Синя Тетяна Математика 9-Б Яручик С.І.
22. Гнатченко Максим Математика 10 Романюк В.Є.
23. Римчук Ірина Математика 10 Романюк В.Є.
24. Собіпан Вікторія Математика 11 Гузар Л.М.
25. Кузавка Віктор Математика 11 Гузар Л.М.
26. Рябко Вікторія Біологія 8-А Демчук М.В.
27. Носко Вікторія Біологія 8-А Демчук М.В.
28. Глушко Анастасія Біологія 8-Б Демчук М.В.
29. Гапонюк Ангеліна Біологія 8-Б Демчук М.В.
30. Сахнюк Дарина Біологія 9-А Демчук М.В.
31. Поліщук Анна Біологія 10 Демчук М.В.
32. Гайда Валерія Біологія 10 Демчук М.В.
33. Бродосюк Богдана Біологія 11 Демчук М.В.
34. Ракусь Магдалена Біологія 11 Демчук М.В.
35. Місюрук Христина Англ.мова 8-А Павлюк Т.В.
36. Глушко Анастасія Англ.мова 8-Б Павлюк Т.В.
37. Проскуріна Дарина Англ.мова 9-А Кожан Т.О.
38. Сахнюк Дарина Англ.мова 9-А Кожан Т.О.
39. Гайда Валерія Англ. мова 10 Павлюк Т.В.
40. Римчук Ірина Англ. мова 10 Павлюк Т.В.
41. Бродосюк Богдана Англ. мова 11 Грубізна І.Ф.
42. Омельчук Катерина Англ. мова 11 Грубізна І.Ф.
43. Мошкевич Вікторія Німецька мова 8-А Аршулік Т.П.
44. Місюрук Христина Німецька мова 8-А Аршулік Т.П.
45. Одарчук Анна Німецька мова 8-А Аршулік Т.П.
46. Ляшук Ірина Німецька мова 9-Б Аршулік Т.П.
47. Синя Тетяна Німецька мова 9-Б Аршулік Т.П.
48. Сахнюк Дарина Німецька мова 9-А Аршулік Т.П.
49. Гайда Валерія Німецька мова 10 Сасовська Н.М.
50. Омельчук Катерина Німецька мова 11 Аршулік Т.П.
51. Бродосюк Богдана Німецька мова 11 Аршулік Т.П.
52. Шварцкоп Вікторія Німецька мова 11 Аршулік Т.П.
53. Сахнюк Дарина Російська мова і література 9-А Гресь Л.В.
54. Пархоменко Катерина Історія 8-А Демкова С.Є.
55. Пархоменко Вікторія Історія 9-А Павлюк Л.В.
56. Римчук Ірина Історія 10 Павлюк Л.В.
57. Шварцкоп Вікторія Історія 11 Павлюк Л.В.
58. Артемюк Світлана Географія 7-А Гошина Л.Я.
59. Повх Анна Географія 7-А Гошина Л.Я.
60. Костів Павло Географія 7-Б Гошина Л.Я.
61. Панас Антоніна Географія 8-Б Гошина Л.Я.
62. Федчук Тамара Географія 8-А Гошина Л.Я.
63. Пархоменко Катерина Географія 8-А Гошина Л.Я.
64. Глушко Анастасія Географія 8-Б Гошина Л.Я.
65. Пархоменко Вікторія Географія 9-А Гошина Л.Я.
66. Римарчук Соломія Географія 9-А Гошина Л.Я.
67. Марчук Нікіта Географія 9-А Гошина Л.Я.
68. Римчук Ірина Географія 10 Гошина Л.Я.
69. Поліщук Анна Географія 10 Гошина Л.Я.
70. Гнатченко Максим Географія 10 Гошина Л.Я.
71. Мошерова Дарина Географія 11 Гошина Л.Я.
72. Горисюк Аліна Географія 11 Гошина Л.Я.
73. Тимощук Василь Фізика 7-А Пігрух С.В.
74. Рябко Анжела Фізика 7-А Пігрух С.В.
75. Мельничук Владислава Фізика 7-Б Пігрух С.В.
76. Дігалевич Іван Фізика 7-Б Пігрух С.В.
77. Сомик Даніела Фізика 7-Б Пігрух С.В.
78. Гапонюк Ангеліна Фізика 8-Б Кучер П.С.
79. Рябко Вікторія Фізика 8-А Кучер П.С.
80. Глушко Анастасія Фізика 8-Б Кучер П.С.
81. Шварцкоп Ірина Фізика 8-Б Пігрух С.В.
82. Ляшук Ірина Фізика 8-Б Пігрух С.В.
83. Пархоменко Вікторія Фізика 8-А Пігрух С.В.
84. Римчук Ірина Фізика 10 Пігрух С.В.
85. Гнатченко Максим Фізика 10 Пігрух С.В.
86. Яручик Тетяна Фізика 11 Пігрух С.В.
87. Собіпан Вікторія Фізика 11 Пігрух С.В.
88. Ракусь Магдалена Фізика 11 Пігрух С.В.
89. Кочкіна Ірина Астрономія 11 Пігрух С.В.
90. Бурачук Максим Астрономія 11 Пігрух С.В.
91. Яручик Тетяна Астрономія 11 Пігрух С.В.
92. Пархоменко Катерина Хімія 8-А Новосад В.О.
93. Носко Вікторія Хімія 8-А Новосад В.О.
94. Синя Тетяна Хімія 9-Б Новосад В.О.
95. Пархоменко Вікторія Хімія 9-А Новосад В.О.
96. Римчук Ірина Хімія 10 Новосад В.О.
97. Демчук Вікторія Хімія 10 Новосад В.О.
98. Мошерова Дарина Хімія 11 Новосад В.О.
99. Омельчук Катерина Хімія 11 Новосад В.О.
100. Мордасов Станіслав Інформаційні технології 8-А Тананайко О.Г.
101. Синя Тетяна Інформаційні технології 9-Б Тананайко О.Г.
102. Гнатченко Максим Інформаційні технології 10 Кадушкіна Т.П.
103. Кузавка Віктор Інформаційні технології 11 Кадушкіна Т.П.
104. Шварцкоп Вікторія Економіка 11 Репенко Р.Ф.
105. Омельчук Катерина Правознавство 11 Яблонський Ю.М.
106. Демчук Вікторія Правознавство 10 Яблонський Ю.М.
107. Римчук Ірина Правознавство 10 Яблонський Ю.М.
108. Синя Тетяна Правознавство 9-Б Яблонський Ю.М.
109. Пархоменко Вікторія Правознавство 9-А Яблонський Ю.М.
110. Кузавка Віктор Інформатика 11 Кадушкіна Т.П.
111. Гнатченко Максим Інформатика 10 Кадушкіна Т.П.
112. Римчук Ірина Інформатика 10 Кадушкіна Т.П.
113. Пархоменко Вікторія Трудове навчання 9 Шрай З.С.
114. Гайда Валерія Трудове навчання 10 Шрай З.С.
115. Ходзінський Василь Трудове навчання 11 Жук В.О.
116. Вербюк Богдан Трудове навчання 9 Жук В.О.
117. Демчук Вікторія Екологія 10 Демчук М.В.
118. Бродосюк Богдана Екологія 11 Демчук М.В.

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ У 2016-2017 Н.Р.

№ з/п Прізвище та ім’я учнів Клас Предмет Вчитель Рівень Місце
1 Ткачук Ірина 11-А Шевченка Матвійчук М.О. районний 1
2 Синя Тетяна 8-Б Інформац. технології Тананайко О.Г. районна 1
3 Зайчик Владислав 11-А Інформац. технології Тананайко О.Г. районна 1
4 Гнатченко Максим 9-А Інформац. технології Кадушкіна Т.П. районна 1
5 Трофімчук Анна 11-А Інформац. технології Кадушкіна Т.П. районна 2
6 Поліщук Анна 9-А Рос.мова Степанюк В.В. районна 2
7 Грідель Марина 9-А Рос.мова Степанюк В.В. районна 3
8 Омельчук Катерина 10-А географія Гошина Л.Я. районна 2
9 Бродосюк Мирослава 11-А географія Гошина Л.Я. районна 1
10 Пархоменко Вікторія 8-А географія Гошина Л.Я. районна 1
11 Мордасов Станіслав 7-А Інформац. технології Віжевський Т.В. районна 3
12 Гнатченко Максим 9-А Інформатика Кадушкіна Т.П. районна 1
13 Римчук Ірина 9-А Інформатика Тананайко О.Г. районна 2
14 Мельник Сергій 9-А Інформатика Тананайко О.Г. районна 3
15 Хомич Олександр 11-А Інформатика Тананайко О.Г. районна 1
16 Зайчик Владислав 11-А Інформатика Тананайко О.Г. районна 2
17 Пархоменко Катерина 7-А укр.мова Ковальчук М.О. районна 1
18 Місюрук Христина 7-А укр.мова Ковальчук М.О. районна 2
19 Синя Тетяна 8-Б укр.мова Куденьчук Л.А. районна 2
20 Пархоменко Вікторія 8-А укр.мова Царюченко В.В. районна 1
21 Демчук Вікторія 9-А укр.мова Куденьчук Л.А. районна 2
22 Гайда Валерія 9-А Укр.мова Куденьчук Л.А. районна 3
23 Ткачук Ірина 11-А Укр. мова Матвійчук М.О. районна 1
24 Омельчук Катерина 10-А Укр. мова Янчинська Н.В. районна 1
25 Мартинюк Соломія 4-Б Укр мова Клімович К.О. Районна 3
26 Малиш Марія 11-А Яцика Матвійчук М.О. районний 1
27 Пархоменко Вікторія 8-А Яцика Царюченко В.В. районний 2
28 Місюрук Христина 7-А Яцика Ковальчук М.О районний 2
29 Повх Анна 6-А Яцика Задолинна Л.Я. районний 2
30 Фенюк Аліна 4-А Яцика Харуба Г.С. районний 3
31 Шевчук Віталій 11-А хімія Новосад В.О. районна 3
32 Шевчук Назарій 11-А хімія Новосад В.О. районна 2
33 Римчук Ірина 9-А хімія Новосад В.О. районна 2
34 Шварцкоп Ірина 8-Б німецька Аршулік Т.П. районний 1
35 Синя Тетяна 8-Б німецька Аршулік Т.П. районний 3
36 Гайда Валерія 9-А німецька Листопад К.С. районний 3
37 Бродосюк Богдана 10-А німецька Аршулік Т.П. районний 1
38 Шварцкоп Вікторія 10-А німецька Аршулік Т.П. районний 3
39 Трофімчук Анна 11-А німецька Аршулік Т.П. районний 3
40 Поліщук Аліна 11-А німецька Аршулік Т.П. районний 1
41 Малиш Марія 11-А німецька Аршулік Т.П. районний 1
42 Ткачук Ірина 11-А Шевченка Матвійчук М.О. обласний 3
43 Андросюк Маріанна 11-А астрономія Пігрух С.В. районна 2
44 Малиш Марія 11-А Історія Сегеда О.С. районна 3
45 Бродосюк Мирослава 11-А Історія Сегеда О.С. районна 1
46 Пархоменко Вікторія 8-А Історія Павлюк Л.В. районна 2
47 Гапонюк Ангеліна 7-Б Фізика Кучер П.С. районна 3
48 Синя Тетяна 8-Б Фізика Пігрух С.В. районна 3
49 Андросюк Маряна 11-А Фізика Пігрух С.В. районна 2
50 Гнатченко Максим 9-А Фізика Пігрух С.В. районна 2
51 Поліщук Аліна 11-А англійська Грубізна І.Ф. районний 2
52 Трофімчук Анна 11-А англійська Грубізна І.Ф. районний 1
53 Омельчук Катерина 10-А англійська Грубізна І.Ф. районний 2
54 Бродосюк Богдана 10-А англійська Грубізна І.Ф. районний 2
55 Щерба Нікіта 8-А англійська Кожан Т.О. районна 2
56 Римчук Ірина 9-А англійська Грубізна І.Ф. районний 3
57 Гайда Валерія 9-А англійська Павлюк Т.В. районна 2
58 Жилко Анастасія 11-А екологія Демчук М.В. районна 2
59 Бродосюк Богдана 10-А біологія Демчук М.В. районна 1
60 Сомик Мілана 11-А біологія Демчук М.В. районна 2
61 Козачук Оксана 11-А біологія Демчук М.В. районна 2
62 Поліщук Анна 9-А біологія Демчук М.В. районна 3
63 Омельчук Катерина 10-А правознавство Яблонський Ю.М. районна 1
64 Грубізний Станіслав 10-А правознавство Яблонський Ю.М. районна 2
65 Царук Дарина 9-А правознавство Яблонський Ю.М. районна 1
66 Римчук Ірина 9-А Математика Романюк В.Є. районна 2
67 Гнатченко Максим 9-А Математика Романюк В.Є. районна 1
68 Пархоменко Вікторія 8-А Математика Яручик С.І. районна 3
69 Синя Тетяна 8-Б Математика Яручик С.І. районна 1
70 Пархоменко Катерина 7-А Математика Романюк В.Є. районна 2
71 Глушко Анастасія 7-Б Математика Романюк В.Є. районна 3
72 Ткачук Ірина 11-А Математика Гузар Л.М. районна 1
73 Катеринюк Олена 11-А Математика Гузар Л.М. районна 2
74 Собіпан Вікторія 10-А Математика Гузар Л.М. районна 2
75 Зелінська Софія 6-Б Математика Гузар Л.М. районна 3
76 Андросюк Маріанна 11-А Трудове навчання Шрай З.С. районна 1
77 Новосад Ярослав 11-Б економіка Романюк В.Є. районна 3
78 Матящук Роман 9-А Трудове навчання Жук В.О. районна 2
79 Трофімчук Анна 11-А Англійська мова Грубізна І.Ф. обласна 3
Ткачук Ірина 11-А Українська мова Матвійчук М.О. обласна 3
80 Омельчук Катерина 10-А Правознавство Яблонський Ю.М. обласна 2
81 Царук Дарина 9-А Правознавство Яблонський Ю.М. обласна 3
82 Луцюк Дмитро 5-Б «Срібні дзвіночки» Вальчишин О.О. районний 2
83 Демчук Вікторія 9-А «Срібні дзвіночки» Вальчишин О.О. районний 2
84 Глушко Юлія 11-А «Срібні дзвіночки» Вальчишин О.О. районний 2
85 Бродосюк Богдана 10-А Біологія Демчук М.В. обласна 3
86 Хомич Олександр 11-А Інформатика Тананайко О.Г. обласна 3
87 Гнатченко Максим 9-А Інформатика Кадушкіна Т.П. обласна 3
88 Римчук Ірина 9-А Інформатика Тананайко О.Г. обласна 3
89 Жилко Анастасія 11-А КЗНДР, «Медицина» Швайко С.Є. обласний 3
90 Павлюк Сергій 8-Б «Об’єднаймося ж, брати мої!» Куденьчук Л.А. обласний 3
91 Ткачук Ірина 11-А астрономія Павлюк Л.В. районна 3
92 Зайчик Владислав 11-А Інформаційні технології Тананайко О.Г. обласна 2
93 Гнатченко Максим 9-А Інформаційні технології Кадушкіна Т.П. обласна 2
94 Синя Тетяна 8-Б Інформаційні технології Тананайко О.Г. обласна 3
95 Демчук Вікторія 9-А К-с читців Куденьчук Л.А. районний 1
96 Мороз Софія 7-Б К-с читців Ковальчук М.О. районний 1
97 Демчук Вікторія 9-А К-с читців Куденьчук Л.А. обласний 2
98 Гайда Валерія 9-А Трудове навчання Шрай З.С. районна 2
99 Зелінська Софія 6-Б «Юні літератори Волині» Матвійчук М.О. обласний лауреат
100 Поліщук Аліна 11-А «Юні літератори Волині» Матвійчук М.О. обласний лауреат
101 Демчук Вікторія 9-А «Юні літератори Волині» Куденьчук Л.А. обласний лауреат

ПІДСУМКИ РОБОТИ З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ У 2016-2017 Н.Р.

Однією із головних ланок роботи НВК є робота з обдарованими та здібними дітьми. У 2016/2017 н.р. робота у даному напрямку здійснювалася згідно плану роботи з обдарованими та здібними учнями на 2016/2017 н.р., згідно плану роботи наукового товариства «Еврика» на 2016-2017 н.р.

У 2016-2017 навчальному році, як і в минулому, учні НВК №4 гідно представили школу на районному етапі олімпіад і посіли 71 призове місце (проти 62 у минулому навчальному році), з них: 24 – перших, 28 – других та 19 – третіх. Серед шкіл міста наша школа посідає чільне І місце.

Гідно наш НВК щодо кількості учасників на районному етапі олімпіад і досягнутих при цьому результатах у підсумковій таблиці виглядає з таких предметів як українська мова та література, англійська мова, німецька мова, математика, інформатика, правознавство, біологія.

Не було жодної навчальної дисципліни, з якої у цьому навчальному році учні не взяли б участі в районному етапі олімпіад чи не досягнули б при цьому результатів.

З 22 учасників ІІІ (обласного) етапу олімпіад призерами стали 11 учнів

МОНІТОРИНГ УЧАСТІ УЧНІВ НВК В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ОЛІМПІАД ЗА 5 РОКІВ:/Files/images/Моніторинг 2016-2017.jpg

Учні НВК протягом року відвідували заняття у 3 секціях МАН, які працюють при школі. На обласному етапі конкурсу-захисту посіли 1 призове місце в секції медицина (учениця 11-А класу – Жилко Анастасія).

Загалом у 2016-2017 н.р. маємо 101 призера різноманітних інтелектуальних конкурсів та олімпіад: районних, обласних (проти 101 у минулому н.р.), з них: 84 призерів районних олімпіад та конкурсів, 17 призерів обласних олімпіад та конкурсів. Призери Всеукраїнського рівня відсутні.

Участь учнів в інтелектуальних конкурсах

Назва конкурсу 2016-2017
район область
Знавців рідної мови імені Петра Яцика 5 -
Мовно-літературний імені Шевченка 1 1
Конкурс читців імені Л.Українки 2 1
Юні літератори Волині 3 3
Конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням 1 1

ПРО ПІДСУМКИ УЧАСТІ УЧНІВ НВК В ОЛІМПІАДАХ З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН У 2016-2017 Н.Р.

І ЗНОВУ ОЛІМПІАДИ

Завершились районні олімпіади. У 2016-2017 навчальному році ужинок нашого НВК на цьому етапі є досить значущим – 71 переможець та призер з усіх базових дисциплін, це найбільший показник за останні роки!

Дякуємо всім учням, вчителям за хорошу підготовку до інтелектуальних змагань, а батькам учнів – за підтримку!

10 січня розпочинаються олімпіади обласного порядку, на яких район від нашого навчального закладу представлятимуть аж 23 учасники!

Хочемо побажати нашим учням наснаги до перемоги, до нових звершень і хороших здобутків на обласному рівні!

Список учнів Рожищенського НВК, які беруть участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.
№ з/п Прізвище та ім’я учня Предмет Дата олімпіади Вчитель
1 Поліщук Анна Німецька мова 10-11 січня Аршулік Т.П.
2 Бродосюк Богдана Німецька мова 10-11 січня Аршулік Т.П.
3 Трофімчук Анна Англійська мова 11-12 січня Грубізна І.Ф.
4 Омельчук Катерина Правознавство 12 січня Яблонський Ю.М.
5 Царук Дарина Правознавство 12 січня Яблонський Ю.М.
6 Ткачук Ірина Математика 15, 21 січня Гузар Л.М.
7 Гнатченко Максим Математика 15, 21 січня Романюк В.Є.
8 Синя Тетяна Математика 15, 21 січня Яручик С.І.
9 Ткачук Ірина Українська мова і література 16 січня Матвійчук М.О.
10 Омельчук Катерина Українська мова і література 16 січня Янчинська Н.В.
11 Пархоменко Вікторія Українська мова і література 16 січня Царюченко В.В.
12 Бродосюк Мирослава Історія України 17 січня Сегеда О.С.
13 Пархоменко Вікторія Географія 20 січня Гошина Л.Я.
14 Бродосюк Мирослава Географія 20 січня Гошина Л.Я.
15 Андросюк Маріанна Трудове навчання 23-24 січня Шрай З.С.
16 Бродосюк Богдана Біологія 28 січня Демчук М.В.
17 Хомич Олександр Інформатика 04-05 лютого Тананайко О.Г.
18 Гнатченко Максим Інформатика 04-05 лютого Кадушкіна Т.П.
19 Римчук Ірина Інформатика 04-05 лютого Тананайко О.Г.
20 Синя Тетяна Інформац. технології 11-12 лютого Тананайко О.Г.
21 Зайчик Владислав Інформац. технології 11-12 лютого Тананайко О.Г.
22 Гнатченко Максим Інформац. технології 11-12 лютого Кадушкіна Т.П.
23 Трофімчук Анна Інформац. технології 11-12 лютого Кадушкіна Т.П.

ПРО ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ШКІЛЬНОГО ЕТАПУ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

На виконання наказу МОН від 19.08.2016 року № 1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів з метою пошуку, підтримки, розвитку здібностей та творчого потенціалу обдарованої молоді, формування інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, прищеплення учням практичних умінь і навиків, підвищення рівня викладання навчальних дисциплін, підбиття підсумків роботи факультативів, стимулювання творчого самовдосконалення дітей, учнівської молоді та підвищення ефективності роботи з обдарованими дітьми в нашій школі у жовтні місяці було проведено шкільний етап олімпіад з базових дисциплін, у якому виконано 262 роботи 88 учнями. Найактивнішими були учні 8-х класів. Вони виконали 72 роботи. Найбільшу кількість робіт виконано з інформаційних технологій – 46. 45 учнів НВК стали переможцями шкільного етапу олімпіад і представлятимуть НВК на районному рівні. Щиро вітаємо наших учнів і бажаємо їм наснаги та перемог у всіх подальших змаганнях різних рівнів.

5 листопада розпочався ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, у якому братимуть активну участь і учні нашого НВК. Ми віримо в успіхи своїх учнів і бажаємо їм перемог!

Учасники районного етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р. від Рожищенського НВК №4:
№з/п Прізвище та ім’я учня Предмет Клас Прізвище, ім’я по батькові вчителя
1. Місюрук Христина Укр. мова та література 7-А Ковальчук М.О.
2. Пархоменко Катерина Укр. мова та література 7-А Ковальчук М.О.
3. Синя Тетяна Укр. мова та література 8-Б Куденьчук Л.А.
4. Пархоменко Вікторія Укр. мова та література 8-А Царюченко В.В.
5. Гайда Валерія Укр. мова та література 9-А Куденьчук Л.А.
6. Демчук Вікторія Укр. мова та література 9-А Куденьчук Л.А.
7. Омельчук Катерина Укр. мова та література 10-А Янчинська Н.В.
8. Кочкіна Ірина Укр. мова та література 10-Б Задолинна Л.Я.
9. Ткачук Ірина Укр. мова та література 11-А Матвійчук М.О.
10. Малиш Марія Укр. мова та література 11-А Матвійчук М.О.
11. Зелінська Софія Математика 6-Б Гузар Л.М.
12. Артемюк Світлана Математика 6-А Гузар Л.М.
13. Костів Павло Математика 6-Б Гузар Л.М.
14. Глушко Анастасія Математика 7-Б Романюк В.Є.
15. Пархоменко Катерина Математика 7-А Романюк В.Є.
16. Пархоменко Вікторія Математика 8-А Яручик С.І.
17. Синя Тетяна Математика 8-Б Яручик С.І.
18. Гнатченко Максим Математика 9-А Романюк В.Є.
19. Римчук Ірина Математика 9-А Романюк В.Є.
20. Собіпан Вікторія Математика 10-А Гузар Л.М.
21. Кузавка Віктор Математика 10-Б Репенко Р.Ф.
22. Ткачук Ірина Математика 11-А Гузар Л.М.
23. Катеринюк Олена Математика 11-А Гузар Л.М.
24. Пархоменко Вікторія Біологія 8-А Сирота Л.С.
25. Синя Тетяна Біологія 8-Б Сирота Л.С.
26. Поліщук Анна Біологія 9-А Демчук М.В.
27. Бродосюк Богдана Біологія 10-А Демчук М.В.
28. Козачук Оксана Біологія 11-А Демчук М.В.
29. Сомик Мілана Біологія 11-А Демчук М.В.
30. Пархоменко Вікторія Англ.мова 8-А Кожан Т.О.
31. Щерба Нікіта Англ.мова 8-А Кожан Т.О.
32. Гайда Валерія Англ. мова 9-А Павлюк Т.В.
33. Приходько Анна Англ. мова 9-А Павлюк Т.В.
34. Бродосюк Богдана Англ. мова 10-А Грубізна І.Ф.
35. Омельчук Катерина Англ. мова 10-А Грубізна І.Ф.
36. Поліщук Аліна Англ. мова 11-А Грубізна І.Ф.
37. Трофімчук Анна Англ. мова 11-А Грубізна І.Ф.
38. Пархоменко Вікторія Німецька мова 8-А Аршулік Т.П.
39. Синя Тетяна Німецька мова 8-Б Аршулік Т.П.
40. Сахнюк Дарина Німецька мова 8-А Аршулік Т.П.
41. Шварцкоп Ірина Німецька мова 8-Б Аршулік Т.П.
42. Римчук Ірина Німецька мова 9-А Листопад К.С.
43. Гайда Валерія Німецька мова 9-А Листопад К.С.
44. Омельчук Катерина Німецька мова 10-А Аршулік Т.П.
45. Бродосюк Богдана Німецька мова 10-А Аршулік Т.П.
46. Шварцкоп Вікторія Німецька мова 10-А Аршулік Т.П.
47. Малиш Марія Німецька мова 11-А Аршулік Т.П.
48. Поліщук Аліна Німецька мова 11-А Аршулік Т.П.
49. Трофімчук Анна Німецька мова 11-А Аршулік Т.П.
50. Грідель Марина Російська мова і література 9-А Степанюк В.В.
51. Поліщук Анна Російська мова і література 9-А Степанюк В.В.
52. Артемюк Богдана Історія 8-А Павлюк Л.В.
53. Поліщук Анна Історія 9-А Сегеда О.С.
54. Грубізний Станіслав Історія 10-А Павлюк Л.В.
55. Шварцкоп Вікторія Історія 10-А Павлюк Л.В.
56. Бродосюк Мирослава Історія 11-А Сегеда О.С.
57. Малиш Марія Історія 11-А Сегеда О.С.
58. Гапонюк Ангеліна Географія 7-Б Гошина Л.Я.
59. Пархоменко Вікторія Географія 8-А Гошина Л.Я.
60. Римчук Ірина Географія 9-А Гошина Л.Я.
61. Мошерова Дарина Географія 10-А Гошина Л.Я.
62. Омельчук Катерина Географія 10-А Гошина Л.Я.
63. Ткачук Ірина Географія 11-А Гошина Л.Я.
64. Бродосюк Мирослава Географія 11-А Гошина Л.Я.
65. Місюрук Христина Фізика 7-А Кучер П.С.
66. Рябко Вікторія Фізика 7-А Кучер П.С.
67. Синя Тетяна Фізика 8-Б Пігрух С.В.
68. Шварцкоп Ірина Фізика 8-Б Пігрух С.В.
69. Ляшук Ірина Фізика 8-Б Пігрух С.В.
70. Пархоменко Вікторія Фізика 8-А Пігрух С.В.
71. Римчук Ірина Фізика 9-А Пігрух С.В.
72. Гнатченко Максим Фізика 9-А Пігрух С.В.
73. Яручик Тетяна Фізика 10-Б Пігрух С.В.
74. Мошерова Дарина Фізика 10-А Пігрух С.В.
75. Ракусь Магдалена Фізика 10-Б Пігрух С.В.
76. Зайчик Владислав Фізика 11-А Пігрух С.В.
77. Хомич Олександр Фізика 11-А Пігрух С.В.
78. Ткачук Ірина Астрономія 11-А Пігрух С.В.
79. Синя Тетяна Хімія 8-Б Новосад В.О.
80. Пархоменко Вікторія Хімія 8-А Новосад В.О.
81. Римчук Ірина Хімія 9-А Новосад В.О.
82. Гайда Валерія Хімія 9-А Новосад В.О.
83. Мошерова Дарина Хімія 10-А Новосад В.О.
84. Тупало Аліна Хімія 10-А Новосад В.О.
85. Шевчук Віталій Хімія 11-А Новосад В.О.
86. Шевчук Назар Хімія 11-А Новосад В.О.
87. Синя Тетяна Інформаційні технології 8-Б Тананайко О.Г.
88. Гнатченко Максим Інформаційні технології 9-А Кадушкіна Т.П.
89. Зайчик Владислав Інформаційні технології 11-А Тананайко О.Г.
90. Трофімчук Анна Інформаційні технології 11-А Кадушкіна Т.П.
91. Шварцкоп Вікторія Інформаційні технології 10-А Кадушкіна Т.П.
92. Тупало Аліна Інформаційні технології 10-А Кадушкіна Т.П.
93. Новосад Ярослав Економіка 11-А Романюк В.Є.
94. Омельчук Катерина Правознавство 10-А Яблонський Ю.М.
95. Грубізний Станіслав Правознавство 10-А Яблонський Ю.М.
96. Царук Дарина Правознавство 9-А Яблонський Ю.М.
97. Поліщук Анна Правознавство 9-А Яблонський Ю.М.
98. Хомич Олександр Інформатика 11-А Тананайко О.Г.
99. Гнатченко Максим Інформатика 9-А Тананайко О.Г.
100. Римчук Ірина Інформатика 9-А Тананайко О.Г.

ПІДСУМКИ РОБОТИ З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ У 2015-2016 н.р.

Основним завданням, яке ставлять перед собою педагоги нашої школи – це навчання та виховання учнів. Однією із головних ланок даної роботи є робота з обдарованими та здібними дітьми.

У школі створюються всі умови для розвитку інтересів і нахилів кожної дитини, діють факультативи, спецкурси. Індивідуальні вміння розвиваються у різноманітних гуртках художньої самодіяльності, спортивних, туристичних. Протягом року учні гімназійних класів залучаються до участі в різноманітних інтелектуальних конкурсах.

У минулому навчальному році учні НВК №4 гідно представили школу на районному етапі олімпіад і посіли 62 призових місць, з них: 25 – перших, 20 – других та 17 – третіх.

З 18 учасників ІІІ (обласного) етапу олімпіад у 2015-2016 н.р.призерами стали 10 учнів.

МОНІТОРИНГ УЧАСТІ УЧНІВ НВК В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ОЛІМПІАД ЗА 5 РОКІВ:
/Files/images/2016-2017/11.jpg

Дані таблиці і діаграми свідчать про те, що показники участі учнів НВК в обласному етапі олімпіад є стабільно-позитивними. Хороших результатів на обласному етапі олімпіад досягнуто з біології, математики, української мови та літератури, інформатики.

Учні НВК протягом року відвідували заняття у 3 секціях МАН, які працюють при школі. На обласному етапі конкурсу-захисту посіли 2 призові місця, при чому учениця 10 класу Сомик Мілана представляла Волинь на Всеукраїнському етапі даного конкурсу.

У районних конкурсах учні школи продемонстрували якісну участь і посіли почесні призові місця:
у конкурсі знавців рідної мови імені П.Яцика – 10 призерів;
в інших мовно-літературних конкурсах та конкурсах читців – 7 призерів;
в творчих конкурсах художньо-естетичного напряму – 3 призери.

Призерами обласного етапу у даних конкурсах стали 3 учні – це кращий показник, ніж минулого навчального року.

Загалом у 2015-2016 н.р. маємо 101 призера різноманітних інтелектуальних конкурсів та олімпіад, з них: 85 призерів районних олімпіад та конкурсів, 16 призерів обласних олімпіад та конкурсів.

Підсумки досягнень учнів
у 2015-2016 н.р.
/Files/images/2016-2017/Слайд2.JPG/Files/images/2016-2017/Слайд3.JPG/Files/images/2016-2017/Слайд4.JPG/Files/images/2016-2017/Слайд5.JPG/Files/images/2016-2017/Слайд6.JPG/Files/images/2016-2017/Слайд7.JPG/Files/images/2016-2017/Слайд8.JPG

Учасники II етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.

З 5 по 22 жовтня 2015 року з метою пошуку, підтримки, розвитку здібностей та творчого потенціалу обдарованої молоді, формування інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, прищеплення учням практичних умінь і навиків, підвищення рівня викладання навчальних дисциплін, стимулювання творчого самовдосконалення учнів та підвищення ефективності роботи з обдарованими дітьми в НВК №4 був проведений І етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, у якому виконано 257 робіт 70 учнями 6-11 класів. Найактивнішими були учні 9-х, 10-их класів. Вони виконали половину усіх робіт.

Під час проведення даних олімпіад учні виконували завдання, що спонукали логічно мислити, робити складні обчислення, сприяли розвитку творчої уяви здібних учнів, розвивали уміння спостерігати, порівнювати, досліджувати, пояснювати певні закономірності, вчили узагальнювати і робити висновки.

Школярі показали хороший рівень знань та практичних умінь і навиків. За результатами даного етапу олімпіад визначено переможців, які захищатимуть честь НВК на районному етапі олімпіад.

Учасники II етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.

№з/п Прізвище та ім’я учня Предмет Клас Прізвище, ім’я по батькові вчителя
1. Синя Тетяна Укр. мова та література 7-Б Куденьчук Л.А.
2. Павлюк Сергій Укр. мова та література 7-Б Куденьчук Л.А.
3. Пархоменко Вікторія Укр. мова та література 7-А Царюченко В.В.
4. Грідель Марина Укр. мова та література 8-А Куденьчук Л.А.
5. Демчук Вікторія Укр. мова та література 8-А Куденьчук Л.А.
6. Омельчук Катерина Укр. мова та література 9-А Янчинська Н.В.
7. Лукянчук Анастасія Укр. мова та література 9-А Янчинська Н.В.
8. Бродосюк Богдана Укр. мова та література 9-А Янчинська Н.В.
9. Ткачук Ірина Укр. мова та література 10-А Матвійчук М.О.
10. Малиш Марія Укр. мова та література 10-А Матвійчук М.О.
11. Райниш Леокадія Укр. мова та література 11-А Матвійчук М.О.
12. Ляшук Іванна Укр. мова та література 11-А Матвійчук М.О.
13. Глушко Анастасія Математика 6-Б Романюк В.Є.
14. Панас Антоніна Математика 6-Б Романюк В.Є.
15. Пархоменко Катерина Математика 6-А Романюк В.Є.
16. Пархоменко Вікторія Математика 7-А Яручик С.І.
17. Синя Тетяна Математика 7-Б Яручик С.І.
18. Гнатченко Максим Математика 8-А Романюк В.Є.
19. Бенещук Дмитро Математика 8-А Романюк В.Є.
20. Кузавка Віктор Математика 9-Б Гузар Л.М.
21. Ткачук Ірина Математика 10-А Гузар Л.М.
22. Катеринюк Олена Математика 10-А Гузар Л.М.
23. Райниш Леокадія Математика 11-А Зелінська Л.М.
24. Кузавка Вікторія Математика 11-А Зелінська Л.М.
25. Ляшук Іванна Математика 11-А Зелінська Л.М.
26. Поліщук Аліна Біологія 8-А Демчук М.В.
27. Демчук Вікторія Біологія 8-А Демчук М.В.
28. Царук Дарина Біологія 8-А Демчук М.В.
29. Гайда Валерія Біологія 8-А Демчук М.В.
30. Омельчук Катерина Біологія 9-А Демчук М.В.
31. Шварцкоп Вікторія Біологія 9-А Демчук М.В.
32. Тупало Аліна Біологія 9-А Демчук М.В.
33. Бродосюк Богдана Біологія 9-А Демчук М.В.
34. Козачук Оксана Біологія 10-А Демчук М.В.
35. Малиш Марія Біологія 10-А Демчук М.В.
36. Сомик Мілана Біологія 10-А Демчук М.В.
37. Бродосюк Вікторія Біологія 11-А Демчук М.В.
38. Ляшук Іванна Біологія 11-А Демчук М.В.
39. Райниш Леокадія Біологія 11-А Демчук М.В.
40. Гайда Валерія Англ. мова 8-А Павлюк Т.В.
41. Поліщук Анна Англ. мова 8-А Павлюк Т.В.
42. Гнатюк Юрій Англ. мова 8-А Павлюк Т.В.
43. Бродосюк Богдана Англ. мова 9-А Грубізна І.Ф.
44. Омельчук Катерина Англ. мова 9-А Грубізна І.Ф.
45. Поліщук Аліна Англ. мова 10-А Грубізна І.Ф.
46. Трофімчук Анна Англ. мова 10-А Грубізна І.Ф.
47. Райниш Леокадія Англ. мова 11-А Павлюк Т.В.
48. Бродосюк Вікторія Англ. мова 11-А Павлюк Т.В.
49. Поліщук Анна Німецька мова 8-А Омельчук В.В.
50. Гайда Валерія Німецька мова 8-А Омельчук В.В.
51. Омельчук Катерина Німецька мова 9-А Омельчук В.В.
52. Лук’янчук Анастасія Німецька мова 9-А Омельчук В.В.
53. Катеринюк Олена Німецька мова 10-А Омельчук В.В.
54. Поліщук Аліна Німецька мова 10-А Омельчук В.В.
55. Райниш Леокадія Німецька мова 11-А Омельчук В.В.
56. Бродосюк Вікторія Німецька мова 11-А Омельчук В.В.
57. Поліщук Анна Історія 8-А Сегеда О.С.
58. Грубізний Станіслав Історія 9-А Павлюк Л.В.
59. Бродосюк Мирослава Історія 10-А Сегеда О.С.
60. Малиш Марія Історія 10-А Сегеда О.С.
61. Бродосюк Вікторія історія 11-А Павлюк Л.В.
62. Синя Тетяна Географія 7-Б Гошина Л.Я.
63. Пархоменко Вікторія Географія 7-А Гошина Л.Я.
64. Римарчук Соломія Географія 7-А Гошина Л.Я.
65. Гайда Валерія Географія 8-А Гошина Л.Я.
66. Поліщук Анна Географія 8-А Гошина Л.Я.
67. Лукянчук Анастасія Географія 9-А Гошина Л.Я.
68. Ткачук Ірина Географія 10-А Гошина Л.Я.
69. Малиш Марія Географія 10-А Гошина Л.Я.
70. Бродосюк Мирослава Географія 10-А Гошина Л.Я.
71. Ляшук Іванна Географія 11-А Гошина Л.Я.
72. Бродосюк Вікторія Географія 11-А Гошина Л.Я.
73. Пархоменко Вікторія Фізика 7-А Пігрух С.В.
74. Демчук Вікторія Фізика 8-А Пігрух С.В.
75. Бенещук Дмитро Фізика 7-А Пігрух С.В.
76. Яручик Тетяна Фізика 9-Б Пігрух С.В.
77. Андросюк Маряна Фізика 10-А Пігрух С.В.
78. Кузавка Іванна Фізика 11-А Кучер П.С.
79. Ляшук Іванна Фізика 11-А Кучер П.С.
80. Катеринюк Олена Астрономія 10-А Пігрух С.В.
81. Козачук Оксана Астрономія 10-А Пігрух С.В.
82. Яблонська Олена Астрономія 11-А Кучер П.С.
83. Гнатченко Максим Хімія 8-А Новосад В.О.
84. Гайда Валерія Хімія 8-А Новосад В.О.
85. Омельчук Катерина Хімія 9-А Новосад В.О.
86. Бродосюк Богдана Хімія 9-А Новосад В.О.
87. Шевчук Віталій Хімія 10-А Новосад В.О.
88. Катеринюк Олена Хімія 10-А Новосад В.О.
89. Синя Тетяна Інформаційні технології 7-Б Тананайко О.Г.
90. Гнатченко Максим Інформаційні технології 8-А Тананайко О.Г.
91. Лук’янчук Анастасія Інформаційні технології 9-А Кадушкіна Т.П.
92. Зайчик Владислав Інформаційні технології 10-А Тананайко О.Г.
93. Трофімчук Анна Інформаційні технології 10-А Кадушкіна Т.П.
94. Райниш Леокадія Інформаційні технології 11-А Тананайко О.Г.
95. Кузавка Вікторія Інформаційні технології 11-А Тананайко О.Г.
96. Кузавка Вікторія Інформатика 11-А Тананайко О.Г.
97. Хомич Олександр Інформатика 10-А Тананайко О.Г.
98. Бенещук Дмитро Інформатика 8-А Тананайко О.Г.
99. Гнатченко Максим Інформатика 8-А Тананайко О.Г.

Побажаємо нашим учням успіхів і подальших перемог!


Досягнення учнів НВК №4 у 2014-2015 н.р.

№ з/п Прізвище та ім’я учнів Клас Предмет Вчитель Рівень Місце
1 Райниш Леокадія 10-А «Посміхнемось щиро Вишні» Матвійчук М.О. районний 1
2 Куденчук Софія 7-А «Посміхнемось щиро Вишні» Куденьчук Л.А. районний 2
3 Бродосюк Вікторія 10-А англійська Павлюк Т.В. районний 2
4 Яблонська Олена 10-А англійська Павлюк Т.В. районний 2
5 Поліщук Аліна 9-А англійська Грубізна І.Ф. районний 1
6 Трофімчук Анна 9-А англійська Грубізна І.Ф. районний 3
7 Шумік Наталія 8-Б англійська Грубізна І.Ф. районний 2
8 Філіпчук Оксана 11 англійська Мосійчук Т.П. районна 2
9 Грідель Марина 7-А укр.мова Куденьчук Л.А. районна 1
10 Демчук Вікторія 7-А укр.мова Куденьчук Л.А. районна 3
11 Омельчук Катерина 8-А Укр. мова Янчинська Н.В. районна 1
12 Ткачук Ірина 9-Б Укр. мова Матвійчук М.О. районна 1
13 Малиш Марія 9-А Укр. мова Матвійчук М.О. районний 2
14 Ляшук Іванна 10-А Укр. мова Матвійчук М.О. районний 1
15 Райниш Леокадія 10-А Укр. мова Ковальчук М.О. районний 2
16 Мельничук Аліна 11 Укр. мова Задолинна Л.Я. районний 2
17 Філіпчук Оксана 11 Географія Гошина Л.Я. районна 3
18 Соловйова Єлизавета 3-А Яцика Новосад Н.О. районний 1
19 Микитюк Олександра 3-Б Яцика Літвінюк Н.А. районний 2
20 Фіщук Катерина 3-Б Яцика Літвінюк Н.А. районний 3
21 Дудар Оксана 4-В Яцика Матейко Л.С. районний 1
22 Мельничук Владислава 4-А Яцика Райниш А.В. районний 3
23 Місюрук Христина 5-А Яцика Ковальчук М.О. районний 1
24 Пархоменко Катерина 5-А Яцика Ковальчук М.О. районний 2
25 Пархоменко Вікторія 6-А Яцика Царюченко В.В. районний 1
26 Павлюк Сергій 6-Б Яцика Куденьчук Л.А. районний 2
27 Омельчук Катерина 8-А Яцика Янчинська Н.В. районний 1
28 Ткачук Ірина 9-Б Яцика Матвійчук М.О. районний 1
29 Малиш Марія 9-А Яцика Матвійчук М.О. районний 3
30 Ляшук Іванна 10-А Яцика Матвійчук М.О. районний 1
31 Павлюк Сергій 6-Б Шевченка Куденьчук Л.А. районний 3
32 Місюрук Христина 5-А Шевченка Ковальчук М.О. районний 2
33 Пархоменко Вікторія 6-А Шевченка Царюченко В.В. районний 1
34 Омельчук Катерина 8-А Шевченка Янчинська Н.В. районний 1
35 Ткачук Ірина 9-Б Шевченка Матвійчук М.О. районний 1
36 Райниш Леокадія 10-А Шевченка Матвійчук М.О. районний 1
37 Мельничук Аліна 11 Шевченка Задолинна Л.Я. районний 2
38 Шевчук Віталій 9-Б хімія Новосад В.О. районний 1
39 Філіпчук Оксана 11 хімія Новосад В.О. районний 3
40 Кузавка Вікторія 10-А Інформатика Тананайко О.Г. районний 3
41 Гнатченко Максим 7-А Інформатика Тананайко О.Г. районний 3
42 Хомич Олександр 9-Б Інформатика Тананайко О.Г. районна 1
43 Зайчик Владислав 9-Б Інформатика Тананайко О.Г. районна 3
44 Грубізний Станіслав 8-А Історія Павлюк Л.В. районна 2
45 Малиш Марія 9-А Історія Сегеда О.С. районна 1
46 Козачук Оксана 9-А Історія Сегеда О.С. районна 2
47 Бродосюк Вікторія 10-А Історія Павлюк Л.В. районна 3
48 Маковський Валентин 11 Історія Павлюк Л.В. районна 1
49 Ляшук Іванна 10-А Біологія Демчук М.В. районна 1
50 Тусевич Ірина 9-А Біологія Демчук М.В. районна 3
51 Бродосюк Богдана 8-А біологія Демчук М.В. районна 1
52 Мельничук Аліна 11 Астрономія Пігрух С.В. районна 1
53 Філіпчук Оксана 11 Астрономія Пігрух С.В. районна 3
54 Артемюк світлана 4-А Математика Райниш А.В. районна 1
55 Дудар Оксана 4-В Укр мова Матейко Л.С. районна 1
56 Ткачук Ірина 9-Б Шевченка Матвійчук М.О. обласний 3
57 Пархоменко Вікторія 6-А Шевченка Царюченко В.В. обласний 3
58 Кузавка Вікторія 10-А Фізика Кучер П.С. районна 2
59 Бродосюк Мирослава 9-А Фізика Пігрух С.В. районна 3
60 Гнатченко Максим 7-А Фізика Пігрух С.В. районна 2
61 Ткачук Ірина 9-Б німецька Омельчук В.В. районна 1
62 Райниш Леокадія 10-А німецька Омельчук В.В. районний 2
63 Бродосюк Вікторія 10-А німецька Омельчук В.В. районний 3
64 Омельчук Катерина 8-А німецька Омельчук В.В. районний 1
65 Мельничук Аліна 11 німецька Омельчук В.В. районний 2
66 Філіпчук Оксана 11 німецька Омельчук В.В районний 3
67 Поліщук Аліна 11 німецька Омельчук В.В районний 2
68 Філіпчук Оксана 11 «Моя Батьківщина – Україна» Царюченко В.В. районний 1
69 Ляшук Іванна 10-А Математика Зелінська Л.М. районна 1
70 Кузавка Вікторія 10-А Математика Зелінська Л.М. районна 3
71 Райниш Леокадія 10-А Математика Зелінська Л.М. районна 2
72 Бенещук Дмитро 7-А Математика Романюк В.Є. районна 2
73 Гнатченко Максим 7-А Математика Романюк В.Є. районна 2
74 Пархоменко Вікторія 6-А Математика Яручик С.І. районна 1
75 Скуба Світлана 8-Б Математика Гузар Л.М. районна 1
76 Собіпан Вікторія 8-А Математика Гузар Л.М. районна 2
77 Ткачук Ірина 9-Б Математика Гузар Л.М. районна 1
78 Прокопчук Яна 8-Б Математика Репенко Р.Ф. районна 2
79 Ляшук Іванна 10-А Математика Зелінська Л.М. обласна 3
80 Ткачук Ірина 9-Б Математика Гузар Л.М. обласна 2
81 Ткачук Ірина 9-Б Укр. мова Матвійчук М.О. обласна 3
82 Ляшук Іванна 10-А Укр. мова Матвійчук М.О. обласна 3
83 Малиш Марія 9-А Історія Сегеда О.С. обласна 2
84 Хомич Олександр 9-Б Інформатика Тананайко О.Г. обласна 2
85 Ляшук іванна 10-А Біологія Демчук М.В. обласна 2
86 Бродосюк Богдана 8-А Біологія Демчук М.В. обласна 3
87 Грицюк Вікторія 11 «Срібні дзвіночки» Вальчишин О.О. районний 1
88 Демчук Вікторія 7-А «Срібні дзвіночки» Вальчишин О.О. районний 2
89 Соловйова Єлизавета 3-А «Срібні дзвіночки» Вальчишин О.О. районний 2
90 Семенюк Богдана 11 Рос.мова Гресь Л.В. районна 1
91 Глушко Юлія 9-Б Рос.мова Левченко С.В. районна 2
92 Гнатченко Максим 7-А Інформац. технології Тананайко О.Г. районна 3
93 Кузавка Вікторія 10-А Інформац. технології Тананайко О.Г. районна 2
94 Маковський Валентин 11 Інформац. технології Кадушкіна Т.П. районна 2
95 Лук'янчук Анастасія 8-А Інформац. технології Кадушкіна Т.П. районна 1
96 Яблонська Олена 10-А правознавство Яблонський Ю.М. районна 1

Щорічне свято "Обдарованість року -2014" у Рожищенському НВК №4

Інтелектуальний потенціал Волині.

/Files/images/войтович.jpg

Учениця 11 класу Войтович Соломія, учасниця ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Щасливою, сповненою вражень повернулася 29 квітня з Києва учасниця відділення філософії та суспільствознавства МАН України Войтович Соломія, учениця 11-А класу НВК №4, що брала участь у ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
Щемливі миті переживань уже позаду, тривоги за визнання власних наукових переконань минулися. Захист, що відбувся 28 квітня, дав змогу стверджувати: волинські школярі є плеядою юних науковців, що впевнено крокують по стежині Великої Науки.
У відділеннях філософії та суспільствознавства над науковими проектами працюють учні, які вміють вдало поєднувати науковість та абстрагування, інформативність та аналіз, систематизацію й аналітику. Це дало змогу випробувати себе в ролі філософа, соціолога, журналіста, правознавця і навіть педагога. Поїздка в Київ стане знаменною та незабутньою для Соломії. Нові знайомства, зустрічі з провідними науковцями, презентація власних наукових надбань… А ще ліричні музичні композиції у виконанні відомого лірика, бандуриста Тараса Компаніченка та гурту «Хорея козацька» щиро захопили, надали неповторного національного колориту урочистому зібранню.
Інтелектуальне змагання відбувалось у кілька турів. Школярі, які представляли Волинську обласну МАН, в поетапних рейтингах завжди посідали перші місця.
На жаль наша учениця не є переможцем, проте досвід, який вона отримала є неоціненним багатством, адже конкурс виявився своєрідним іспитом набутих знань, ораторських умінь, навичок внутрішньої самоорганізації.
Впевнені, наші юні інтелектуали в майбутньому стануть рушійною силою у розвитку нашої держави, а Мала академія наук як творчий осередок для обдарованої молоді буде всіляко сприяти цьому й надалі.

квітень 2014 року

PER ASPERA AD ASTRA – КРІЗЬ ТЕРНИ ДО ЗІРОК

/Files/images/Шванц2.jpg

З 28 березня по 29 квітня 2014 року в Києві проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Конкурс-захист є щорічним заходом, який відбувається у три етапи: на районному (міському), обласному та всеукраїнському рівнях. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді, формування майбутньої наукової еліти України. Основними його завданнями є виявлення та підтримка обдарованих дітей, залучення здібної учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції школярів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в 2014 році відбувається у 64 секціях дванадцяти наукових відділень майже за всіма напрямами природничих, гуманітарних і суспільних наук./Files/images/Шванц.jpg

Участь у фіналі в секції хімії та біології брало участь – 178 представників з територіальних відділень МАН, що стали переможцями регіональних етапів конкурсу-захисту. Серед них і наша учениця, яка працювала у секції «Біологія людини» на відділенні хімії та біології Шванц Марія Петрівна, учениця 11-Б класу отримала ІІІ почесне місце за темою роботи: «Електроенцефалографічні особливості стану спокою та готовності до дії у шкільному віці».

травень 2014 року

Ми гордимося нашою вихованкою і бажаємо творчих злетів та перемог!


Cтартував ХХІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН-2014 року


Учні нашого НВК – на шляху до великих відкриттів!


Переможці та призери районного етапу Всеукраїнських олімпіад 2013-2014 н.р.
№ з/пПредметПрізвище призераЗайняте місцеВчительКлас
1МатематикаБенещук ДмитроІРоманюк Віктор Євгенович
2Гнатченко МаксимІІІ
3Собіпан ВікторіяІГузар Лідія Миколаївна
4Ткачук ІринаІІ
5Ляшук ІваннаІЗелінська Людмила Миколаївна
6Райниш ЛеокадіяІІІ
7Кузавка ВікторіяІІ
8ЕкономікаТроць ІгорІКадушкіна Тетяна петрівна11А
9 Фізична культураМартинюк ВладиславІВоробей Родіон Олексійович11Б
10Панасюк АнгелінаІ11А
11ФізикаМельничук АлінаІПігрух Святослав Володимирович10
12Філіпчук ОксанаІІ10
13Ляшук ІваннаІКучер Поліна Степанівна
14АстрономіяПрокопчук ЯнаІПігрух Святослав Володимирович10
15ІнформатикаХомич ОлександрІТананайко Олена Григорівна
16Зайчик Владислав ІІ
17Інформаційні технологіїБаліцький ОлександрІ
18Мар'яшин СергійІІ
19Кузавка ВікторіяІІКадушкіна Тетяна Петрівна
20Копюк Валентин ІІ10
21БіологіяЛяшук ІваннаІДемчук Марія Вікторівна
22Шванц Марія ІІ11А
23ХіміяШевчук ВіталійІНовосад Валентина Олександрівна
24Філіпчук ОксанаІІІ10
25Українська мова та літератураОмельчук КатеринаІЯнчинська Наталія Василівна
26Бродосюк БогданаІІ
27Малиш МаріяІМатвійчук Марія Олександрівна
28Ляшук ІваннаІ
29Шванц МаріяІІКовальчук Марія Олександрівна11А
30Войтович СоломіяІІІ11А
31Райниш ЛеокадіяІІ
32Англійська моваШванц МаріяІПавлюк Тетяна Вікторівна11А
33Міщук ЯрославаІІІ11А
34Павлюк ІваннаІГрубізна Інна Феодосіївна
35Філіпчук АннаІІІ
36Філіпчук ОксанаІІМосійчук Тетяна Павлівна10
37Німецька моваТкачук ІринаІОмельчук Володимир Васильович
38Райниш ЛеокадіяІ
39Бродосюк ВікторіяІІ
40Кузавка ВікторіяІІІ
41Мельничук АлінаІІІ10
42Войтович СоломіяІІ11А
43Міщук ЯрославаІІІ11А
44Педагогіка та психологіяЮстинюк ІринаІІДацюк лілія Вікторівна11Б
45ГеографіяОмельчук КатеринаІІІГошина Лариса Ярополківна
46Філіпчук ОксанаІІІ10
47Шванц МаріяІІ11А
48Трудове навчанняСтепанюк СтаніславІІПрокопчук віктор Анатолійович
49Основи правознавстваЯблонська ОленаІЯблонський Юрій Михайлович
50Бродосюк ВікторіяІІ
51Мельничук АлінаІІІ10
52Історія УкраїниМалиш МаріяІСегеда Олена Сергіївна
53Козачук ОксанаІІ
54Бродосюк ВікторіяІІПавлюк Леонід Вікторович
55Дубчук ТетянаІІІ11А
56Міщук ЯрославаІІІ11А
57Олімпіада з математики для учнів початкових класівПархоменко КатеринаМиронюк Лариса Іванівна
58Конкурс "Срібні дзвіночки"Соловйова ЄлизаветаІІВальчишин Олена Олегівна
59Білик КаролінаІІІ
60Демчук ВікторіяІІ
61Грицюк ВікторіяІІ10
62Прокопчук ЯнаІІ10
63Мовно-літературний конкурс імені Т.Г.ШевченкаРайниш ЛеокадіяІКовальчук Марія Олександрівна
64Шванц МаріяІ11А
65Мельничук АлінаІІІЗадолинна Людмила Ярославівна10
66Пархоменко ВікторіяІЦарюченко Віта Василівна
67Омельчук КатеринаІЯнчинська Наталія Василівна
68Ткачук ІринаІМатвійчук марія Олександрівна
69Конкурс знавців рідної мови імені Петра ЯцикаДудар ОксанаІІМатейко Леся Степанівна
70Онисюк СофіяІІІРубік Марія Василівна
71Пархоменко ВікторіяІЦарюченко Віта Василівна
72Ткачук ІринаІМатвійчук Марія Олександрівна
73Малиш МаріяІІІ
74Ляшук ІваннаІ
75Райниш ЛеокадіяІІІКовальчук Марія Олександрівна
76Войтович СоломіяІ11А
77Шванц МаріяІІІ11А
78Обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН УкраїниШванц МаріяІСекція "Біологія людини"11А
79Войтович СоломіяІСекція "Філософія"11А
80ІІСекція "Журналістика"11А
81Ляшук ІваннаІІ"Прикладна математика"

Наші учні – наша гордість!

Триває ІІ семестр 2013-2014 н.р. Позаду – ряд важливих для НВК справ, розв’язаних проблем, вирішених питань, серед яких головними є питання, що стосуються організації роботи з обдарованими дітьми. Організація роботи з обдарованими учнями – один із найважливіших структурних компонентів у плані роботи нашого навчального закладу як закладу нового типу. Адже наша держава має потребу в творчих, обдарованих, інтелектуально розвинених громадянах.

Розв'язання проблем та завдань школи, затверджених педагогічним колективом на навчальний рік, дозволило досягти певних результатів у роботі з обдарованими учнями. Позаду – районний та обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. І сьогодні ми з гордістю можемо сказати: «Ми пишаємося успіхами своїх учнів – Ваших дітей! Ми гордимося педагогами і вдячні їм за якісну самовіддану працю!»

У цьому навчальному році, як і в минулому, учні НВК №4 гідно представили школу на районному та обласному етапах олімпіад. На II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні школи зайняли 53 призові місця, з них: 21 – перших, 18 – других, 14 – третіх місць. Загальна кількість місць у II-IІІ рівнях олімпіад склала 61. Це говорить про те, що з 17 учасників ІІІ (обласного) етапу олімпіад призерами стали 8 учнів, що становить 47% і на 20% більше, ніж минулого навчального року.

Якщо дивитись у розрізі класів, то найбільше призових місць у районному етапі олімпіад вибороли учні 9-А та 11-А класів –15 і 14 відповідно, учні 7-их класів – 7 призових місць, учні 8-их, 10-их класів – по 8 призових місць.

З 17 учасників, які представляли НВК на обласному етапі олімпіад, переможцями стали восьмеро:

· Ляшук Іванна, укр. мова – 9 клас – 3 місце, вчитель Матвійчук М.О.;

· Яблонська Олена, правознавство – 9 клас – 3 місце, вчитель Яблонський Ю.М.;

· Ляшук Іванна, біологія – 9 клас – 3 місце, вчитель Демчук М.В.;

· Ляшук Іванна, математика – 9 клас – 2 місце, вчитель Зелінська Л.М.;

· Хомич Олександр, інформатика – 8 клас – 2 місце, вчитель Тананайко О.Г.;

· Прокопчук Яна, астрономія – 10 клас – 3 місце, вчитель Пігрух С.В.;

· Мартинюк Владислав, фізична культура – 11 клас – 3 місце, вчитель Воробей Р.О.;

· Панасюк Ангеліна, фізична культура – 11 клас – 3 місце, вчитель Воробей Р.О.

Ми цінуємо працю кожного учня, не лише переможців олімпіад, але й активних їх учасників, а кращих з кращих плануємо відзначити на щорічному загальношкільному святі «Обдарованість року». Тому вже зараз активно шукаємо спонсорів для нашого свята і будемо щиро вдячні батькам за будь-яку допомогу для підтримки наших дітей.

Переконана, що без старанної, наполегливої праці годі сподіватись високих результатів. Тому юним обдаруванням бажаю бути впевненими у своїх знаннях, постійно їх збагачувати, цінувати час, працювати над собою – і омріяні висоти обов’язково стануть досягнутими.

Л.М.Зелінська, заступник директора з навчально-виховної роботи

Кiлькiсть переглядiв: 531

Коментарi

  • Олена Тананайко

    2014-02-16 20:53:48

    Учні Нашої ШКОЛИ - просто РОЗУМАХИ!!!!!......

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.